top of page
EOSR2161.jpg

2023

Ubiegły rok był dla nas czasem rozwoju, realizacji fascynujących projektów i wielu ciekawych współprac. Otworzyliśmy biuro, nagraliśmy pierwszy sezon naszego podcastu, zaczęliśmy działać z naszym kanałem na youtubie i zorganizowaliśmy nasz pierwszy webinar! Jak przedstawia się to w liczbach? Przekonajcie się sami!

3 nowe moduły 

DSC_0310.jpg

5 odcinków,
887 odsłuchań 

Podcast BinderLess Generations był przez was odsłuchany ponad 800 razy na Spotify, Apple Podcasts i Youtube. Mieliśmy przyjemność gościć 10 ekspertów i porozmawiać na ważne dla budownictwa tematy. 

DSC_0714.jpg

16 ekspertów,
11 blogpostów

W 2023 uruchomiliśmy naszego bloga, gdzie regulanie publikujemy artykuły związane z budownictwem i zaprosiliśmy do współpracy wielu ekspertów, którzy podzielili się z nami swoją cenną wiedzą. Rozmawialiśmy m.in. o dronach, roli kobiet na budowie, młodych inżynierach, BHP, śladzie węglowym i zarządzaniu. Czyli o tym co dziś ważne w branży budowlanej!

DSC_1515.jpg

3 artykuły
20+ konferencji i wydarzeń

W 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w rożnych branżowych i startupowych wydarzeniach takich jak BUDMA, Smart City Poznań, czy Polish Tech Days w Paryżu i Londynie. Pojawialiśmy się także w prasie branżowej w roli ekspertów w Eurobuild CEE, Forbes, a także w Strefie Nieruchomości Magazynie Inwestora. 

piotr prezentacja.jpeg

15 filmów,
1 webinar

W ubiegłym roku eksperymentowaliśmy również z filmami. Na naszym kanale na Youtube pojawiło się ich aż 15! Są to m.in. materiały, które ukazują krok po kroku jak efektywnie korzystać z różnych funkcji dostępnych na naszej platformie. W 2023 zaprosiliśmy Was także na transmisję na żywo, która została już obejrzana pona 130 razy! Zaprezentowaliśmy podczas niej nasz najnowszy moduł - Dokumentację projektową i odpowiedzieliśmy na Wasz pytania! Dziękujemy za obecność!

IMG_3687.jpg

153 użytkowników
wiele współprac

W 2023 roku na naszej platformie pojawiło się 153 użytkowników. Rozpoczęliśmy współpracę z CPI Property Group, Prime Construction i Blezat, które tym razem realizuje międzynarodowy projekt w Bułgarii. Rozmawialiśmy również z wieloma firmami, które opiniowały nasze nowe moduly, funkcjonalności i rozwiązania. Dziękujemy za owocną współpracę!

To był dobry rok! Dziękujemy!

bottom of page